Media Skyfish (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Submit
ug: يوللاش

en: Description
ug: بايانى

en: Dimensions
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Close
ug: يېپىش
