Media Skyfish (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Submit
uk: Надіслати

en: Description
uk: Опис

en: Search
uk: Пошук

en: Dimensions
uk: Розміри

en: Filename
uk: Назва файла

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Close
uk: Закрити

en: Copyright
uk: Авторські права

en: No images found.
uk: Зображень не знайдено.
