Media Skyfish (7.x-1.4) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Title
af: Titel

en: Submit
af: Stuur

en: Description
af: Beskrywing

en: Search
af: Soek

en: Keywords
af: Sleutelwoorde
