Media Skyfish (7.x-1.4) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Description
bn: বিবরণ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Filename
bn: ফাইলের নাম

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড
