Media Skyfish (7.x-1.4) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Search
bo: འཚོལ

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།
