Media Skyfish (7.x-1.4) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Submit
ca: Envia

en: Description
ca: Descripció

en: Search
ca: Cerca

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Close
ca: Tanca

en: Copyright
ca: Drets de còpia
