Media Skyfish (7.x-1.4) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Submit
cs: Odeslat

en: Description
cs: Popis

en: Search
cs: Hledat

en: Dimensions
cs: Rozměry

en: Filename
cs: Název souboru

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Close
cs: Zavřít

en: Show more
cs: Zobrazit více
