Media Skyfish (7.x-1.4) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Search
cy: Chwilio

en: Dimensions
cy: Dimensiynau

en: Keywords
cy: Geiriau allweddol

en: Close
cy: Yn agos
