Media Skyfish (7.x-1.4) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Title
da: Titel

en: Submit
da: Indsend

en: Description
da: Beskrivelse

en: Search
da: Søg

en: Dimensions
da: Dimensioner

en: Filename
da: Filnavn

en: Keywords
da: Nøgleord

en: Close
da: Luk

en: Show more
da: Vis flere
