Media Skyfish (7.x-1.4) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Submit
fa: ثبت

en: Description
fa: شرح

en: Search
fa: جستجو

en: Dimensions
fa: ابعاد

en: Filename
fa: نام فایل

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: ID
fa: شناسه

en: Close
fa: بستن
