Media Skyfish (7.x-1.4) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Search
hy: Որոնել

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր
