Media Skyfish (7.x-1.4) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Submit
id: Kirim

en: Description
id: Deskripsi

en: Search
id: Pencarian

en: Dimensions
id: Dimensi

en: Filename
id: Nama berkas

en: Keywords
id: Kata kunci

en: Close
id: Tutup

en: Copyright
id: Hak Cipta
