Media Skyfish (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Submit
is: Vista

en: Description
is: Lýsing

en: Search
is: Leit

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Keywords
is: Lykilorð

en: ID
is: Kenni

en: Close
is: Loka
