Media Skyfish (7.x-1.4) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Submit
it: Invia

en: Description
it: Descrizione

en: Search
it: Cerca

en: Dimensions
it: Dimensioni

en: Filename
it: Nome file

en: Keywords
it: Parole chiave

en: Close
it: Chiudi
