Media Skyfish (7.x-1.4) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Submit
jv: Kirim

en: Description
jv: Katrangan

en: Search
jv: Goléki

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Keywords
jv: Tembung kunci
