Media Skyfish (7.x-1.4) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Search
kk: Іздестіру

en: Keywords
kk: Кілтсөздер
