Media Skyfish (7.x-1.4) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Description
ml: വിവരണം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Filename
ml: ഫയലിന്റെ പേര്
