Media Skyfish (7.x-1.4) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Search
mn: Хайх

en: Dimensions
mn: Хэмжээнүүд

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг
