Media Skyfish (7.x-1.4) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Search
mr: शोध

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: ID
mr: आय डी

en: Close
mr: बंद
