Media Skyfish (7.x-1.4) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Description
ne: विवरण

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू
