Media Skyfish (7.x-1.4) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Submit
oc: Sometre

en: Description
oc: Descripcion

en: Search
oc: Recercar

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Keywords
oc: Mots claus

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Close
oc: Tampar
