Media Skyfish (7.x-1.4) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Submit
ps: ولیګه

en: Description
ps: سپړنه

en: Search
ps: لټون

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: ID
ps: پېژند

en: Close
ps: تړل
