Media Skyfish (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Submit
ru: Отправить

en: Description
ru: Описание

en: Search
ru: Поиск

en: Dimensions
ru: Размеры

en: Filename
ru: Имя файла

en: Keywords
ru: Ключевые слова

en: Close
ru: Закрыть

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: Show more
ru: Подробнее
