Media Skyfish (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Submit
sk: Odoslať

en: Description
sk: Popis

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Show more
sk: Zobraziť viac
