Media Skyfish (7.x-1.4) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Search
th: ค้นหา

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: ID
th: ไอดี

en: Close
th: ปิด

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์
