Media Skyfish (7.x-1.4) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Submit
ar: إضافة

en: Description
ar: الوصف

en: Search
ar: بحث

en: Dimensions
ar: الأبعاد

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Close
ar: إغلاق

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة
