Media Skyfish (7.x-1.4) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Submit
ast: Unviar

en: Description
ast: Descripción

en: Search
ast: Guetar

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Close
ast: Zarrar
