Media Skyfish (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Submit
az: Təqdim

en: Description
az: İzahat

en: Search
az: Axtarış

en: Filename
az: Fayl adı

en: Keywords
az: Açar söz

en: ID
az: İD

en: Close
az: Bağlı

en: Copyright
az: Müəllif hüququ
