Media Skyfish (7.x-1.4) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Submit
bg: Запис

en: Description
bg: Описание

en: Search
bg: Търси

en: Filename
bg: Име на файла

en: Keywords
bg: ключови думи
