Media Skyfish (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Submit
fi: Lähetä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Search
fi: Etsi

en: Dimensions
fi: Mittasuhteet

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Close
fi: Sulje

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Show more
fi: Näytä enemmän
