Media Skyfish (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Submit
hu: Beküldés

en: Description
hu: Leírás

en: Search
hu: Keresés

en: Dimensions
hu: Kiterjedés

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: ID
hu: Azonosító

en: Close
hu: Bezár

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Show more
hu: Több mutatása
