Media Skyfish (7.x-1.4) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Close
km: បិទ
