Media Skyfish (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Description
lv: Apraksts

en: Search
lv: Meklēt

en: Dimensions
lv: Izmērs

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Close
lv: Aizvērt

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Show more
lv: Rādīt vairāk
