Media Skyfish (7.x-1.4) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ
