Media Skyfish (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Submit
nl: Indienen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Search
nl: Zoeken

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Close
nl: Sluiten

en: Show more
nl: Meer tonen

en: Invalid credentials
nl: Ongeldige inloggegevens

en: No images found.
nl: Geen afbeeldingen gevonden.
