Media Skyfish (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Title
pt: Título

en: Submit
pt: Enviar

en: Description
pt: Descrição

en: Search
pt: Pesquisar

en: Dimensions
pt: Dimensões

en: Filename
pt: Nome do ficheiro

en: Keywords
pt: Palavras-chave

en: Close
pt: Fechar

en: Copyright
pt: Direitos de autor

en: No images found.
pt: Não foram encontradas imagens.
