Media Skyfish (7.x-1.4) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Submit
sq: Dërgo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Search
sq: Kërko

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe
