Media Skyfish (7.x-1.4) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Submit
sv: Skicka

en: Description
sv: Beskrivning

en: Search
sv: Sök

en: Dimensions
sv: Mått

en: Filename
sv: Filnamn

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Close
sv: Stäng

en: Show more
sv: Visa fler
