Media Skyfish (7.x-1.4) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Description
vi: Mô tả

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Dimensions
vi: Kích thước

en: Filename
vi: Tên tập tin

en: Keywords
vi: Từ khóa

en: ID
vi: Mã

en: Close
vi: Đóng

en: Copyright
vi: Bản quyền
