Media: SoundCloud (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Width
ca: Amplada

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Resize
ca: Redimensionar

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)
