Media: SoundCloud (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Width
hu: Szélesség

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Resize
hu: Átméretezés

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)
