Media: SoundCloud (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Width
ru: Ширина

en: Thumbnail
ru: Миниатюра

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Resize
ru: Изменение размера

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)
