Media: SoundCloud (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Show comments
be: Паказваць камэнтары

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)
