Media: SoundCloud (7.x-2.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Media
de: Medien

en: Show comments
de: Kommentare anzeigen

en: Image style
de: Bildstil

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)
