Media: SoundCloud (7.x-2.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Show comments
sv: Visa kommentarer

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)
