Media Unsplash (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: Media
hu: Média

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
hu: „%file” fájl ismeretlen hiba miatt nem menthető.

en: File URL
hu: Fájl webcím

en: Only the following types of files are allowed to be uploaded: %types-allowed
hu: Az alábbi típusú fájlok tölthetőek fel: %types-allowed

en: %url could not be added.
hu: %url webcím nem adható hozzá.

en: Enter a URL to a file.
hu: Meg kell adni egy fájl webcímét.

en: No pictures for current search
hu: Erre a keresésre nem találhatóak képek.

en: Enter search term
hu: Keresési kifejezés beírása
