Media Unsplash (7.x-1.4) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Search
uk: Пошук

en: Media
uk: Медіа

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
uk: Неможливо зберегти файл %file. Сталася невідома помилка.

en: File URL
uk: URL файла

en: Only the following types of files are allowed to be uploaded: %types-allowed
uk: Можуть бути відвантажені лише наступні типи файлів: %types-allowed

en: %url could not be added.
uk: %url не може бути доданий.
