Media Unsplash (7.x-1.5) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Search
fr: Rechercher

en: Media
fr: Média

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
fr: Le fichier %file n'a pas pu être enregistré. Une erreur inconnue s'est produite.

en: File URL
fr: URL du fichier

en: Only the following types of files are allowed to be uploaded: %types-allowed
fr: Seuls les types de fichiers suivants peuvent être transférés : %types-allowed

en: %url could not be added.
fr: %url n'a pas pu être ajouté.
