Media Unsplash (7.x-1.6) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Search
da: Søg

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
da: Filen %file kan ikke gemmes. En ukendt fejl opstod.

en: File URL
da: Fil URL

en: Only the following types of files are allowed to be uploaded: %types-allowed
da: Kun følgende filtyper kan uploades: %types-allowed

en: %url could not be added.
da: %url kunne ikke tilføjes.
