Media Unsplash (7.x-1.6) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: Media
lv: Multivide

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
lv: Failu %file nevarēja saglabāt. Radās nezināma kļūda.

en: Only the following types of files are allowed to be uploaded: %types-allowed
lv: Tikai norādītie failu tipi ir atļauti augšupielādei: %types-allowed

en: %url could not be added.
lv: Nevarēja pievienot %url.
